Tipy na útulnou garsonii

Především Vás zdravím,

několik z Vás určitě žije v malém bytě, kterému se říká garsonie. Tento maličký byt má ale několik výhod pro nenáročné osoby. Byt je útulný. Také nemusíte uklízet obrovské plochy, takže máte více času na sebe, na aktivity a na rodinu. Teď si ale řekneme jaké tady jsou nevýhody. Ta nevýhoda je ten koloběh. Žádná změna, je tady pořád ten maličký byt, vše stejné a jen přemýšlíme jak si tuhle místnost přece jen nějak zprostornit.

Největší chybou, je si koupit do garsonie velkou sedačku. Zabere mnoho místa a vy tak nebudete mít prostor pro jiné věci. Kupte si malou, rozkládací a s úložným prostorem. Úložný prostor se také dá udělat ze sádrokartonů a připevnit jej na stěnu, či pod strop. Budete tak mít zase další prostor pro nadbytečné věci.

Snažte se mít všechen nábytek okolo stěn. Také si pořiďte malý konferenční stoleček a pod něj malý koberec.

Přejdeme teď na kuchyni. Kuchyň je základ domácnosti. Řekněme si, že máme jen elektrický vařič, ale kde máme dát troubu a mikrovlnou troubu? Je tady možnost zakoupit malou elektrickou troubu, která se nám do malého bytu krásně vleze i s mikrovlnou troubou.

Tím vším jsem tady chtěla tedy říct, když si nevíte rady. Vždy vymyslete nějaký úložný prostor. Tohle Váš problém jistě ihned vyřeší, když máte věci, které nechcete vyhodit ale i tak Vám doma překáží. Doufám, že Vám mé rady aspoň z části pomohly.

Hodně štěstí.